Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

Volání dálek

Volání dálek

| Publikováno 28. 3. 2018

Nemůžete se už dočkat dovolené? Zkraťte si čekání v butiku Alta s letošními kolekcemi pro jaro a léto, díky kterým se rázem přenesete do fotoalba šlechtického, zamyšleného a poetického cestovatele. Je jako okouzlující deník, který přináší živé vzpomínky ze vzdálených zemí.

Všechny barvy světa
Kromě luxusních materiálů a elegantních střihů na Vás čeká záplava barev připomínajících exotické země. Neporušená přírodní krása Lafatských ostrovů viděná z majáku, sluncem zalité poledne v Casablance zastíněné terasou, kouzlo ostrova Zakynthos při západu slunce a ranní rozbřesk v Marakéši s nekonečnou pouští, která ožívá jemnými odstíny barev, kdy tóny růžové, zlaté a perleťové přecházejí na rozžhaveném slunci v jasnou křídově bílou. Sytá indigová modř Středozemního moře se snoubí s okvětními lístky pivoněk, lilií a magnolií v botanické zahradě. Zlatý odraz Bosporu na istanbulských domech ustupuje ztemnělému západu slunce v ulicích Tel Avivu.

Nadčasový luxus
Začněte novou sezónu v butiku Alta se sofistikovanými a pohodlnými modely z nové kolekce od Fabiany Filippi. Její soukromá zpověď je velmi současná, avšak bez shonu každodenního života. Neopakovatelná emoce – právě taková, jaká má být vzpomínka z cest.

BUTIK ALTA
Vřídelní 55, Karlovy Vary
+420 353 972 263
www.altakv.cz
Instagram: #altakarlovyvary