Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

Villa Memories

Villa Memories

| Publikováno 17. 4. 2019

Zastavte se na prahu jara a dopřejte si čas na načerpání nových sil

Příběh Villy Memories schované uprostřed Hostýnských vrchů na Moravě se začal psát před několika lety v jižní Africe, kde se její majitel Martin Ditmar inspiroval podobným typem ubytování. Ze svých výprav si přivezl vzpomínky, které posléze promítl do interiéru hotelu, a chuť dopřát luxus v přátelské rodinné atmosféře také českému prostředí. Důraz na odpočinek a jedinečné zážitky, v kombinaci s, do detailu, dotaženým prostředím, vynesl Ville Memories prestižní ocenění Boutique Hotel Awards, ale hlavně loajální hosty a pověst místa, kde se tvoří vzpomínky.

Konec zimy zanechává tělo spící a mysl unavenou. V přírodě přichází chvíle k přirozené obnově sil a probuzení do nového cyklu. V uspěchaném lidském světě však často potřebujeme k čerstvé energii trochu pomoci. Utopte své každodenní starosti v jedinečném detoxikačním programu Villy Memories a vykročte do jara pročištění, zdravější a svěžejší.

Dopřejte si bylinkovou saunu, která uvolní svalstvo, prokrví pleť a odstartuje vylučování toxinů z těla. Nechte své tělo očistit medovou masáží a začněte ladit tělo na nový začátek harmonizační jógou se zkušenou lektorkou. Nechte si poradit od specialisty jídelníček anebo rozpusťte poslední nánosy stresu ve vyhřívaném bazénu s protiproudem a minerální vodou.

Vychutnejte si okamžiky plné péče v designovém prostředí s více než pětihvězdičkovými službami Villy Memories, která je držitelem loňského ocenění za nejlepší butikový hotel v Evropě v kategorii Family. Umístila se dokonce v první čtyřce na světě.

Znásobte síly proti únavě a stáhněte si do svého telefonu aplikaci Detox Me app, která je propojena s detoxikačními rituály Villy Memories. Aplikace vám navrhne vhodný jídelníček a procedury na základě ájurvédské medicíny. A pak se už jen stačí držet doporučení na jednotlivé dny.

Villa Memories
Vylanta 219 763 16 Fryšták
www.villamemories.cz