Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

The First and only!

The First and only!

| Publikováno 07. 7. 2019

Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior

Šetřit se dá na čemkoli, nikdy se však nevyplatí šetřit na svém zdraví ani na zdraví svých blízkých. Naše tělo je náš nejcennější klenot, o který je nutné dobře pečovat a dopřávat mu pouze to nejlepší. Když už se tedy rozhodnete investovat do svého zdraví, investujte tam, kde získáte nejlepší nabídku služeb a prvotřídní servis bez kompromisů. Tímto místem je jednoznačně hotel Carlsbad Plaza v Karlových Varech.

Hotel Carlsbad Plaza Vám dá víc!
Hotel Carlsbad Plaza se nachází přímo v samotném srdci lázeňského centra Karlových Varů s nabídkou ubytování ve 124 luxusních pokojích a 27 jedinečných apartmánech. Jednotlivé pokoje jsou navíc rozděleny do 21 kategorií, čímž je možné vyhovět specifickým přáním všech hostů.

Těšit se můžete především na nabídku služeb Medical Spa & Wellness s širokým výběrem z 250 druhů procedur a léčebných či relaxačních programů, využívajících síly přírodních léčivých zdrojů a moderních postupů. Starat se o Vás budou zkušené ruce profesionálů, pod vedením našich lékařů 14 odborných specializací. Náročnější klientela jistě uvítá unikátní koncept léčení v Medical Spa Suites, které poskytují maximální individuální přístup, pohodlí a potřebný klid pro léčbu a relaxaci. Ti nejnáročnější pak mohou využít zcela výjimečného a luxusního Majestic Medical Suite, kde se Vám dostane kompletní lázeňské péče bez nutnosti opuštění pohodlí Vašeho apartmá.

V rámci ubytování je navíc každému hostu k dispozici jedinečný Wellnessland s pěti různými bazény, sedmi druhy saun a relaxační místnost s vodními vyhřívanými lůžky. Bohatou nabídku léčebných a lázeňských služeb uzavírá sousedící Carlsbad Clinic, která je s hotelem přímo propojena. Pomyslným bonbonkem na závěr je vlastní zdroj léčivé vody, který vyvěrá přímo ve foyer hotelu.

Den věnovaný odpočinku a relaxaci můžete zakončit posezením v jedinečné zážitkové restauraci ID Bar & Restaurant, jejíž moderní fusion menu příjemně překvapí i největší gurmány. Designové řešení prostor baru Vám přinese pocit útulnosti a pohodlí, který umocní večerní živé hudební produkce.

A to vše pod hlavičkou – nejvyšší mezinárodní hotelové certifikace 5* Superior. Nešetřete na svém zdraví a navštivte hotel Carlsbad Plaza. Vaše tělo a mysl Vám tuto investici jednoznačně vrátí.

Carlsbad Plaza
Medical Spa & Wellness hotel 5*superior
Mariánskolázeňská 25
Karlovy Vary, Czech Republic
www.carlsbad-plaza.com