Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

Špičková technologie vykouzlí úsměv a zbaví Vás i chrápání!

Špičková technologie vykouzlí úsměv a zbaví Vás i chrápání!

| Publikováno 18. 6. 2018

V nádherných prostorách Grandhotelu PUPP Vás rádi přivítají odborníci dentálního centra specializující se na estetickou stomatologii. Rodinná tradice tohoto velmi technicky náročného oboru zde trvá již téměř dvacet let. Specialisté na implantologii, protetiku a parodontologii Vás mohou kompletně vyšetřit a pomůžou Vám navrhnout řešení estetického problému přímo na míru.

Nabízejí kompletní služby: Léčbu OSA a chrápání, profesionální bělení zubů, keramické fasety, švýcarské implantáty, zirkonové korunky, můstky a celkové rekonstrukce se zvyšováním skusu.

Keramický zub za HODINU? Není problém.
Dental centre GH PUPP se zaměřuje na estetickou stomatologii v rámci rekonstrukcí estetických i funkčních defektů chrupu. Díky tomu nejmodernějšímu přístrojovému vybavení je možné i celkovou rekonstrukci chrupu zvládnout během Vašeho lázeňského pobytu, doslova pak za pár dní. Jednotlivé keramické zuby umíme do hodiny!

Nejkrásnější šperk je Váš úsměv!
Jako jedni z prvních v Evropě nabízíme neinvazivní léčbu Obstrukční spánkové apnoe (OSA) a s ní spojené nepříjemné vedlejší projevy – jako je například chrápání. Přijďte se k nám poradit s odborníkem na dentální spánkovou medicínu a zbavte se Vašeho chrápání!

Dental Centre
Zubní ordinace Lebedovi
Mírové náměstí 2, Karlovy Vary
Grandhotel PUPP
dentalcentre.cz

MUDr. Martin Lebeda:
„Nabízíme službu, kdy pomocí 3D technologií (CT, Diagno CAM, intraorální sken, face scan) zhodnotíme Váš stav chrupu a ještě před zákrokem Vám jsme schopni ukázat, jak budete vypadat v případě, že se rozhodnete estetickou rekonstrukci podstoupit! Pomocí série fotografií a videa Vám ukážeme, jak Vám nový úsměv bude slušet. Nemusíte se tak obávat, že se Vaše představy o dokonalém úsměvu neshodují s těmi našimi.“
MUDr. Martin Lebeda:
„Neustále se ve svém oboru vzděláváme na celosvětových odborných kongresech a školeních a snažíme se posunout stomatologii i tím, že sami školíme naše kolegy v rychle se rozvíjejícím digitálním světě technologií, jak u nás, tak i v zahraničí.“