Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

Silvestrovské veselí

Silvestrovské veselí

| Publikováno 20. 12. 2019

Poslední den roku 2019
Silvestr s Mozartem
Konec roku 2019 lze oslavit ve Stavovském divadle spolu s klasicistním skladatelem a klavírním virtuosem Wolfgangem Amadeem Mozartem. Na slavnostním galavečeru zazní nejoblíbenější árie a scény z oper Don Giovanni, Figarova svatba, Cosìfantutte, Kouzelná flétna a Únos ze serailu, a to v legendární scénografii Dona Giovanniho od Josefa Svobody a kostýmech od Theodora Pištěka. Po dobu akce je hostům k dispozici neomezený raut s vybranými lahůdkami české i zahraniční kuchyně, proběhne také novoroční přípitek se sólisty a později dokonce tanec přímo na jevišti divadla za doprovodu živé hudby. Účinkují sólisté a hosté Opery Národního divadla a Orchestr Národního divadla. Cena vstupenek začíná na 7 990 Kč.
www.narodni-divadlo.cz

Karlovarský silvestr v hotelu Ambassador
Silvestra je možné oslavit také v karlovarském Grandhotelu Ambassador Národní dům. Připravena zde bude bohatá silvestrovská párty s moderovaným galaprogramem. Vystoupí tu břichomluvec Zdeněk Polach, Lena Smaha předvede svojí světovou žonglérskou show, Michaela Fantová se představí jako vzdušná akrobatka v závěsném kruhu a TS Mirákl ukáže své taneční číslo. K tanci i poslechu bude hrát kapela Timbre Music. Od půlnoci ožije s DJ Scamp také Music Bar KaKaDu. Každý návštěvník dostane nejen welcome drink, ale také možnost neomezené konzumace nealko nápojů, vína či piva a připraven bude i bohatý silvestrovský raut. Ceny vstupenek začínají na 2400 Kč a v prodeji jsou v hotelové recepci.
www.grandhotel-ambassador.cz

Zábava pro celou rodinu v Tropical Island
Překrásný start do nového roku 2020 lze zažít v teple pod palmami přímo v srdci tropických ostrovů. Aquapark Tropical Island se nachází v sousedním Německu, a to pouhých 60 km od Berlína. Návštěvu vodního světa s jemným pískem, tropickým pralesem, mezinárodní kuchyní a řadou vodních atrakcí, jako jsou tobogány nebo různorodé bazény, navíc ocení hlavně děti. Nachází se zde i řada prolézaček, skluzavek, motokárová dráha i deštný prales, ve kterém se lze kochat různými druhy tropických rostlin a zvířat. Nechybí ani posilovna, různé restaurace a bary a relaxovat se dá i v několika saunách. Vstupenky na silvestrovský den se dají pořídit již za 59 euro za dospělého a 39 euro za dítě. Děti do 5 let mají vstup zdarma. V ceně vstupného je také sklenička šampusu na slavnostní přípitek.
www.tropical-islands-nemecko.cz

autor: Tereza Švecová