Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

Profil časopisu Guest

img-profil-700x250
Časopis GUEST je exkluzivní dvouměsíčník určený převážně pro turistickou klientelu. Zaměřuje se především na wellness, zdraví, špičkovou gastronomii, luxusní módu, kosmetiku, nejnovější technologii, tipy na nezapomenutelné dovolené a moderní způsob cestování. Dříve pod názvem Oddych, následně SPA Journal a nyní jako GUEST vychází již více než devět let. Díky svému originálnímu designu, sofistikovanému grafickému zpracování a kvalitnímu a především exkluzivnímu obsahu jsme si vybudovali široký okruh stálých partnerů.


GUEST vychází v nákladu až 25 000 ks. Pokrýváme širokou distribuční síť, která zahrnuje 90 % všech hotelů v Karlových Varech a jiná místa nejen v Karlových Varech, ale i v Praze. Časopis obsahuje tři jazykové mutace: český, anglický a ruský jazyk.

GUEST ví, o čem čtenáři chtějí číst

online-zarizeni

Elektronická verze časopisu

Webový magazín Guestmag.cz je klonem tištěného časopisu. Plus na stránkách naleznete nejnovější příspěvky, články či fotografie. Orientace po webových stránkách je velmi intuitivní a snadná.
Nechybí samozřejmě ani elektronická podoba tištěné verze časopisu. Zobrazení je optimalizované pro chytré telefony, tablety a jiná přenosná zařízení. Jednoduchý prohlížeč Vám umožní snadné listování, přiblížení či oddálení čtené stránky.

Online prohlížení časopisu