Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

Podmanivě rudý

Podmanivě rudý

| Publikováno 02. 8. 2019

Ohnivý kámen, Mg3Al2[SiO4]3, zkamenělá krev, pyrop či kámen lásky.

To vše jsou názvy jednoho nádherného a podmanivého polodrahokamu – Českého granátu. Tento malý drobný kamínek, který je známý pro svou temně rudou barvou a skelný až hedvábný lesk, proslavil naši zemi téměř po celém světě. Sbírán byl již v pravěku, ale pro zlatnictví se začal využívat až ve 2. polovině 14. století a je vyhledávaným šperkařským minerálem dodnes.

Tento polodrahokam totiž podtrhne krásu každé ženy. Nezáleží na tom, zda je umístěn na náušnicích, prstenu či náhrdelníku, a zda se kombinuje se stříbrem či zlatem. Jeho ohnivě rudé tóny oživí každý šperk a vdechnou mu nezaměnitelnou smyslnost. Ne nadarmo se říká, že nošení českého granátu pomáhá posilovat také vnitřní sexuální energii.

Bohemia Crystal BECHERPLATZ nabízí širokou možnost výběru šperků z tohoto nádherného kamene i špičkový zákaznický servis. Ale kromě toho existuje také spousta dalších důvodů, proč do krámku umístěného v jedinečných prostorách přestavěné továrny Becherovky v samotném centru Karlových Varů, zavítat. Široká nabídka společnosti Bohemia Crystal BECHERPLATZ obsahuje totiž také klasické a nadčasové křišťálové lustry, luxusní svítidla do moderních interiérů i sklářské a porcelánové produkty těch nejpřednějších českých výrobců. Zkrátka a dobře, na své si zde přijde téměř každý. Ať už si zde vyberete cokoli, nebudete litovat.

Bohemia Crystal BECHERPLATZ
T.G. Masaryka 282/57, Karlovy Vary
Tel. 608 984 535