Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

PERLA KRUŠNÝCH HOR – SKIAREÁL PLEŠIVEC

PERLA KRUŠNÝCH HOR – SKIAREÁL PLEŠIVEC

| Publikováno 02. 12. 2019

Kam se v zimě vydat za tím nejlepším lyžováním? Kde najít místo, na kterém ještě panuje ledový klid, na zemi se jiskří bělostný sníh, mráz štípe do nosu a do toho všeho si zde užijete i skvělé ježdění na prostorných a upravených lyžařských sjezdovkách? Trefou do černého bude navštívit Krušné hory, kde se kromě překrásných přírodních scenérií nachází spousta kvalitních a neustále se rozšiřujících lyžařských areálů.
Jedním z nich je třeba jedno z nejmodernějších a nejnovějších lyžařských středisek v České republice – skiareál Plešivec. Zcela ojedinělý areál leží na dosah od Karlových Varů, kousek od městečka Abertamy. Najdete zde rychlé moderní lanovky, přes 12 km sjezdovek různých obtížností, cvičnou louku, dětský park a mnoho dalšího. Na své si tedy přijdou všichni členové rodiny, zkušení jezdci i začínající lyžaři a snowboardisté. Den si navíc můžete zpříjemnit odpočinkem v celé řadě restaurací či skibarů. Celý areál se také pyšní kvalitní úpravou sjezdovek a v případě nedostatku sněhu i možností umělého zasněžování. Není se tedy třeba obávat, že by plánovaný lyžařský výlet překazila nepřízeň počasí. A že nemáte lyže ani snowboard? Nevadí. V místních půjčovnách Vám zajisté rádi poradí a vybavení zapůjčí, následně pak můžete využít služeb lyžařských instruktorů. Pro děti zde navíc také funguje lyžařská škola a školka.
Čerstvý vzduch, skvělé lyžování a dobré zázemí umí s člověkem udělat hotové zázraky. Zanechte tedy na chvíli strastí velkoměsta a vydejte se na výlet s rodinou či partou přátel – třeba právě na Plešivec.

Autor: Tereza Švecová

skiarealplesivec.com