Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

Místo, které dává čas pro příjemné pocity, relaxaci a rozjímání

Místo, které dává čas pro příjemné pocity, relaxaci a rozjímání

| Publikováno 24. 6. 2019

Hotel Mandarin Oriental

Luxusní pětihvězdičkový hotel s nádechem Asie naleznete na Malé Straně v blízkosti Karlova mostu již od roku 2006. Historie budovy sahá do 14. století, kdy zde býval klášter. Moderní hotel v centru historických památek je svou polohou ideálním výchozím bodem pro poznávání Prahy. Hotel Mandarin Oriental, Prague nabízí svým klientům 99 pokojů v elegantním a moderním stylu s prvky renesance a baroka.

Součástí hotelu je SPA a wellness, které se nachází ve dvou patrech. Jako jediné lázně na světě se mohou pyšnit umístěním v překrásných prostorách bývalé renesanční kaple.

Každá ze sedmi relaxačních místností je absolutně jedinečná. Umožňuje svým klientům vstoupit do oázy klidu a plně se oddat relaxaci. Podzemní chodba, která spojuje lázně s hotelem, zajišťuje ubytovaným hostům naprosté soukromí a pohodlí.

Lázně jsou přístupné i pro veřejnost a nabízejí širokou škálu wellness procedur, kurzy jógy a kosmetický salón, kosmetické ošetření je prováděno luxusní přírodní kosmetikou Linda Meredith. Veškeré procedury jsou přizpůsobovány dle potřeb klienta, pro klid a taktéž pro harmonii těla a duše.
Výbornou asijskou kuchyni nabízí Restaurace Spices, je vedena šéfkuchařem Stephenem Senewiratne a neodmyslitelně patří na seznam pražského gastronomického nebe.

Hotel Mandarin Oriental
Nebovidská 459/1, 118 00 Malá Strana
www.mandarinoriental.com

Štítky