Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

KRÁLOVSKÁ SRDCOVKA

KRÁLOVSKÁ SRDCOVKA v únoru zabijačkové speciality!

| Publikováno 04. 2. 2020

Pivo “AŽ” na prvním místě, prostě srdcovka…

Nenechte si ujít návštěvu moderní pivní restaurace “Královská Srdcovka”, se srdcem na správném místě, v samém centru Karlových Varů. Její prostorný osobitý styl, tankové pivo od samotného mistra varny a šéfkuchařovo české a staročeské tradiční klasiky v současném pojetí si zamilujete.

Královská Srdcovka není ničím menším než pyšným konceptem plzeňského prazdroje pro tankové pivo Gambrinus. Moderní restaurace si vás okamžitě získá detailně laděným a vzdušným prostorem s dominantním barovým pultem, interiérem s pivními tanky, autentickými pivovarskými technologiemi a především srdečnou atmosférou. Nyní jste skutečně našli to správné místo pro příjemně strávené večery v kruhu svých přátel nebo pro uspořádání velkolepého večírku (kapacita 140 míst), za nemalého přispění prvotřídně točeného piva a výtečného jídla. Volba sládků byla jasná, v Srdcovce si přijde na své každý srdcař, zde si dopřejete plnými doušky pivo Gambrinus přímo z tanku nebo sudové pivo značek Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel či nealkoholický Birell.

Doporučujeme masový grill mix podávaný na stříbrném podnose!

A protože k dobrému českému pivu patří dobré české jídlo vařené z čerstvých surovin bez použití dochucovadel, tak šéfkuchař Královské Srdcovky sestavil jídelní lístek právě v tomto duchu. Vaří se zde klasické české omáčky a také pokrmy podle tradičních staročeských receptů jako jsou cmundy s uzeným masem nebo staročeské podhoušťky. Vybírat můžete i z typické moderní gastronomie a zakousnout se do poctivého steaku, populárního burgeru nebo ženami oblíbený grilovaný kozí sýr či vynikající penne. Samozřejmě maličkosti k pivu, podtrhující jeho chuť na jídelním lístku nesmí chybět.

Zde k umu i kus srdce přidali. S láskou k pivu přijďte na krýgl!

Královská Srdcovka
Moskevská ulice 5/910, 360 01 Karlovy Vary
Tel.: +420 721 983 388
E-mail:info@kralovskasrdcovka.cz
www.kralovskasrdcovka.cz

Autor: Vlastimila Smílková