Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

Konečně dětský wellness v lázních

Konečně dětský wellness v lázních

| Publikováno 28. 3. 2018

Chceme pro naše děti to nejlepší. Ale když sami pro úlevu těla i duše zvolíme dovolenou v lázních, předpokládáme, že dětem je vstup zakázán a necháme je doma v péči babiček. Leckde to tak opravdu může být. Odborníci společnosti Imperial Karlovy Vary ale dlouhodobě sledují negativní vliv hektické doby na životní návyky dětí od útlého věku a tím pádem i na nárůst civilizačních chorob během dospívání a dospělosti. Špatné držení těla, nemotorné pohyby, nechutenství i obezita patří mezi nejčastější startéry příštích zdravotních potíží.

Nový Lázeňský wellness program pro děti, který nabízejí hotel Imperial a moderní Spa Resort Sanssouci v Karlových Varech, je zaměřený na dobré nastartování jejich životních návyků, v případě jakýchkoliv zdravotních komplikací správné procedury uleví a konzultace s nutriční terapeutkou se mohou stát prvním krokem v boji s nebezpečnou nadváhou.

Šest dnů zábavy a péče
Příjemná zábava, a přitom účinná léčebná péče. Takový je minimálně šestidenní Lázeňský wellness program pro děti určený klukům a slečnám od 4 do 14 let. Každý den si v doprovodu rodičů vyzkoušejí a užijí jednu proceduru zvolenou po konzultaci s lékařem.

Uvítací balíček a dětský check­‑in zajímavý pobyt pro dětské klienty odstartuje a doplní ho animační programy. Ovšem nejdůležitější součástí pobytu jsou procedury vybrané na míru malému lázeňskému hostovi. V nabídce jsou inhalace, koupele – minerální bylinná, minerální perličková či přísadová (levandule, pupalka, pitaya), důležitá je léčebná tělesná výchova, nechybějí masáže – aromaterapeutická masáž celková a částečná, klasická masáž celková a částečná, oblíbený nordic walking, samozřejmě plavání i solná jeskyně. Rodiče si mohou zvolit podle potřeby rovněž poradnu pro výživu a nadváhu svých ratolestí. Všechny procedury jsou určené pro děti, vždy se uskuteční pouze v doprovodu rodičů, jednou denně, s výjimkou dne příjezdu a odjezdu.

Lázeňský wellness program pro děti obsahuje ubytování a polopenzi formou bufetu v hotelu Imperial nebo ve Spa Resortu Sanssouci, a to na minimálně 5 nocí. V obou případech je součástí pobytu volný vstup do bazénu, sauny a whirlpoolu. Samozřejmostí je bezplatné internetové připojení na pokoji i ve veřejných prostorách, možnost parkování na hlídaném parkovišti. Tenisté si mohou zarezervovat tenisový kurt včetně trenéra nebo sparing partnera. A maminky ocení služby profesionálního kadeřnictví či beauty salonu s nabídkou světových značek vlasové i tělové kosmetiky. K dispozici je rovněž manikúra a pedikúra.

Už tedy nemusíte v lázních vzdychat, jak by se zde vašim dětem líbilo. Prostě je vezměte s sebou! Můžete pro ně objednat celý balíček služeb v rámci Lázeňského wellness programu pro děti, případně jen vybírat z procedur doporučených dětským klientům a vyzkoušet, co bude nejvhodnější právě pro Vás a Vaše potomky.