Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

Jarní restart

Jarní restart

| Publikováno 04. 4. 2019

Jak se probudit ze zimního spánku a dostat životodárnou energii doslova do každé buňky našeho těla? S jarním restartem Asklepion.

Dobře se vyspat
Když jsme dobře vyspaní, máme dostatek energie, naše pleť je odpočatá. Jak se ale dobře vyspat, když partner vedle nás chrápe nebo nás trápí ucpaný nos nebo spánková apnoe? Nechte se vyšetřit ORL specialistou Asklepionu, doporučí vám nejšetrnější řešení obtíží.
ORL: spánkový monitor, odstranění chrápání laserem, laserová léčba chronické rýmy ad.

Lepší psychika, imunita i pleť
Klienti Asklepionu si pravidelně dopřávají vitamínové infuze a jednohlasně si pochvalují nejen lepší imunitu, ale také zlepšení akné, kvality vlasů a větší odolnost proti stresu. Infuzí se vitamíny dostanou přímo do krve v množství, které je oproti běžnému užívání ústy mnohem účinnější.
Praktický lékař: vitamínové infuze

Zdravé a krásné nohy pro zdravý pohyb
S teplým počasím se na jaře mohou zhoršovat příznaky křečových žil, jako jsou těžké nohy a otoky, metličkové žilky nebo dokonce křečové žíly. Moderní cévní chirurgie přitom zná metody, jak se těchto obtíží zbavit bez zbytečných omezení a dlouhého nošení komprese.
Cévní chirurgie: sono vyšetření, lepidlo Venaseal, odstranění varixů laserem, skleroterapie ad.

Jarní omlazení tváři i tělu na míru
Na jaře je třeba připravit pleť na sluneční paprsky a tělo do plavek. Vsaďte na kosmetické a dermatologické programy specialistů a nechte si pleť hydratovat do hloubky, vyhladit vrásky, zbavte se pigmentací a „nastartujte“ kolagen. Tělové programy odstraní celulitidu i nadbytečný tuk.
Dermatologie a kosmetika: laserové omlazení 4D Fotona, vyhlazení vrásek výplněmi a botulotoxinem, hloubková hydratace, chemický peeling, kosmetická ošetření Phytomer, Vie Collection, Orlane, tělové programy LPG, Exilis, Cooltech ad.

ASKLEPION – LASER AND AESTHETIC MEDICINE, www.asklepion.cz
KARLOVY VARY – Hotel Bristol, Sadová 19, +420 353 344 557, + 420 824 047 440
MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – Hotel Pacifik, Mírové náměstí 104, +420 354 651 860, +420 724 047 441