Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

#ID Bar & Restaurant

#ID Bar & Restaurant

| Publikováno 13. 6. 2018

Více než gastronomický zážitek

Na sklonku roku 2005, v podvečer 1. svátku vánočního nastal Galaopening hotelu Carlsbad Plaza, ve vzduchu se neslo odhodlání proměnit kolosální idey ve skutečnost. Píše se rok 2018 a stejně jako tehdy i dnes je odhodlání hotelu neutuchající. Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness Hotel 5*SUPERIOR Vám hrdě představuje svou novou gastronomickou perlu – #ID Bar & Restaurant. A velká myšlenka se opět stala skutečností.

Zcela nová a jedinečná zážitková restaurace #ID Bar & Restaurant bude naprosto jistě udávat gastronomický diktát moderní kuchyni karlovarskému regionu, jinde gastronomický orgasmus nemůžete zažít. Inovace a trendy současné světové gastronomie představuje #ID restaurace ve svém rozmanitém menu moderní fusion kuchyně, která příjemně překvapí i velmi zkušené hodovníky a zachutná i těm největším gurmánům. V této restauraci se na výsluní dostává tradice, ta se však adaptuje pod rukama špičkových kuchařů na moderní způsob života a tak slovo dostává fusion styl pokrmů a dokonalá jednoduchá technika přípravy, která zajistí, že pocítíte čisté chutě a aroma každé suroviny.

Designový loft bar #ID vsadil na širokou nabídku skvělých drinků a právě zde zažijete pravou chuť fenomenálních destilátů, populárních koktejlů, nejlepšího ležáku na světě a vyhlášených vín. Emoce a trendy se zde neprolínají „jen“ v chuťových variacích na talíři, ale také v křišťálově lesklých sklenkách s nejvybranějšími nápoji. Vše je obohaceno a umocněno večerními hudebními produkcemi a posezením v neopakovatelné atmosféře netradičních designových prostor, které vnáší do #ID baru a restaurantu novodobé trendy, které se nevyhýbají ani moderní gastronomii.

Zavítejte pro nezapomenutelný zážitek, explozi chutí, barev a emocí do #ID Bar & Restaurant, nachází se v přízemí hotelu Carlsbad Plaza, kam je možné se dostat z hlavní hotelové recepce nebo vchodem přímo z Mariánskolázeňské ulice. A pro takové gurmánské zážitky stojí za to žít!

ID Bar & Restaurant
(+420) 352-441-194
www.id-bar-restaurant.com
#ID_Plaza
Karlovy Vary Mariánskolázeňská 25 Czech Republic