Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

Harley-Davidson

Harley-Davidson

| Publikováno 10. 6. 2015

Legendární motocykly pro každého

Zatoužili jste někdy osedlat si Harley-Davidson, skutečnou legendu mezi motocykly, a okusit alespoň na chvíli pocit krále silnic?! Nyní se vám nabízí jedinečná příležitost projet se na těchto legendárních strojích.

Chcete si udělat výlet na zámek Hluboká či do Českého Krumlova nebo úplně jinam? Na jeden den, ale klidně i na celý týden se můžete stát majitelem stroje Harley-Davidson a cestovat na něm, kam je libo, užít si volnost, nespoutanost a hlavně poznat, co znamená svoboda na dvou kolech. Ať už zatoužíte po jízdě na staré dobré klasice či na supermoderním stroji, jako stvořeném do města i na delší trasy, Harley-Davidson vás rozhodně nadchne.

Klasické i moderní stroje pro každého

Jste-li milovníkem těžkotonážní klasiky, pak si určitě zamilujete Road King® Clasic. Jeho chromový design a jízdní vlastnosti okouzlí nejen vás, ale zaručeně přitáhnou pohledy širokého okolí. Nechybí pravá kůže, pneumatiky s bílou bočnicí, nově snížené padací rámy vzadu, přední halogenový světlomet, vyšší řídítka s novými ovladači ani nový tachometr.

Příznivci technologií a designu 21. století naopak ocení 2015 Sportster®1200 Custom. S takovým strojem budete rozhodně nepřehlédnutelní a na požitek z jízdy zaručeně jen tak nezapomenete!

Tento jedinečný široký cruiser, s custom vzhledem nabízí hbité ovládání. Zadní osvětlení, chromovaná pětipaprsková litá kola a dozadu protažená řídítka jako ze staré školy. Přesto je tento krasavec na čtyřech kolech vybaven zcela novým systémem brzd s ABS, novými brzdovými kotouči, brzdovým obložením či sondami lambda. Elektronické vstřikování paliva je samozřejmostí. A v tomto případě platí, že čím větší, tím krásnější! Široká přední pneumatika, vyplétaná kola, širší a plošší palivová nádrž a dvojsedlo mu dodávají vzhled skutečného krále silnic.

Od stresu všedních dní…

Láká vás projížďka na legendárních motocyklech z Milwaukee? Teď máte skvělou příležitost vyzkoušet to, o čem jste dosud jen snili. Máte možnost si tyto bezkonkurenční stroje vypůjčit nebo klidně koupit, záleží jen na vás, jak moc vám učarují.

Jedno je ale jisté! Jakmile na ně jednou nasednete, sešlápnete plyn a ucítíte pod sebou tu sílu, kterou Harley-Davidson skutečně umí rozproudit, a všimnete si, kolik závistivých pohledů na vás bude viset, už nikdy nebudete chtít jezdit na ničem jiném.

Harley-Davidson Praha®
KLASIK MOTO, A.S.
U Šalamounky 41/769 (vchod – K Měchurce 12)
Praha 5, 158 00
www.harley-davidson-praha.cz