Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

Guest 8 – 9 2018

| Publikováno 30. 7. 2018

Editorial

Milé čtenářky, milí čtenáři,
druhá polovina léta se nese ve znamení exkluzivní gastronomie a luxusního ubytování. Ať už máte dovolenou za sebou, nebo se na ni teprve chystáte, u nás naleznete inspiraci, kam uniknout za hranice všedních dnů.

Věděli jste, že je možné zůstat v Karlových Varech, a přitom se podívat do světa? Třeba do Itálie se rázem přenesete v pizzerii Palermo, do Japonska zase v exotické Sakuře. Pokud ale raději zůstáváte v našich končinách proslavených kvalitním pivem, je pro Vás ideální Nároďák neboli Pilsner Urquell Original Restaurant v Grandhotelu Ambassador. Ze světa haute cuisine Vám představíme zážitkovou restauraci Le Marché, kde si můžete vychutnat originální gurmánské menu šéfkuchaře Jana Krajče.

Protože všechny kulinářské zážitky nestihnete v jediném dni, potřebujete neméně kvalitní ubytování. Dáte přednost rodinné atmosféře moderního hotelu Prezident, nebo raději pětihvězdičkovému hotelu Imperial, který se letos stal členem prestižní hotelové asociace Preffered Hotels & Resorts? V obou případech Vás čeká komfortní ubytování a špičkové lázeňské služby.

Přejeme Vám krásné babí léto.