Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

EGOÉ MOVE

EGOÉ MOVE Egoé moove

| Publikováno 02. 12. 2019

Lyže made in Czech Republic

Když venku zavládne mráz a pod nohama křupe jiskřící sníh, nastal ten pravý čas vyrazit na hory. A jak jinak než stylově – vybaveni kvalitními a designově jedinečnými lyžemi značky Egoé move.
Příběh značky Egoé se začal psát v roce 2006. U jejího vzniku byla láska k pobytu na čerstvém vzduchu, touha přesáhnout hranice veřejného prostoru a snaha pomoci lidem cítit se venku jako doma. Portfolio firmy Egoé se postupně rozrůstalo o vybavení na různé venkovní aktivity – od výroby zahradního nábytku Egoé life přes autovestavby Egoé nest až po výrobu volnočasového a sportovního vybavení pro sezónu zimy a sněhu. A tak vznikly i jedinečné lyže Egoé move.
Zakladatelé chtěli dopřát sobě i ostatním sportovcům kvalitní produkt s nezaměnitelným designem. A bylo pro ně obtížné narazit na výrobek, který by jim v obou ohledech seděl. Proto v rámci ČR oslovili kvalitní externí spolutvůrce a pustili se do výroby lyží sami.
Každý kus lyží Egoé vzniká ve výrobním areálu v Bílovicích, v malé vesničce na jihu Moravy. Je to ryze český produkt vyráběný v kooperaci se žacléřskou značkou Lusti. Nedochází tedy k převážení polotovarů z daleké Asie a každý kus je originál, který nikde na světě nemá svou přesnou kopii.
Lyže Egoé move jsou k dostání hned v několika jedinečných kolekcích. První z nich je kolekce Dip, která nechává zajímavým a rafinovaným způsobem nahlédnout pod kapotu sjezdového náčiní. Kovový povrch lyže je překrytý ochranou vrstvou strukturované fólie a do horních vrstev je vyfrézované logo. Nejenže tedy vidíte, na čem lyžujete, ale každá lyže je díky unikátní stopě frézky zároveň jedinečným originálem. Špičky lyže jsou ,,namočeny“ do pomyslného žlutého, černého či červeného dipu. Jednotlivé barvy společně s kovovým vzhledem dávají lyžím dokonalý a zároveň minimalistický design. Kolekce Dip je vhodná pro pokročilejší lyžaře, kteří si chtějí vychutnat carvingové oblouky s jistotou, že je lyže v oblouku i při vyšší rychlosti podrží. Díky užšímu středu a širší špičce i patě je lyže při jízdě živější.
Oproti tomu lyže z kolekce Kontura nabízí svým uživatelům univerzální využití za jakýchkoli lyžařských podmínek a navíc jsou příjemné pro carvingovou i smýkanou jízdu. Jsou tedy vhodné pro začátečníky i pokročilé. Lyže mají měkčí charakter a v kombinaci s širším středem lyže odpouští jezdci drobné technické nedostatky. Kolekci Kontura zdobí smyslné linie připomínající vrstevnice horských hřebenů zakreslených do map. K dostání jsou včerné a bílé variantě.
V kolekci Pastelo si na své přijdou také děti. Design lyží Pastelo řeší chytrým způsobem drobné příkoří, kterému jsou děti vystaveny pokaždé, když mají rozlišit, která lyže patří na kterou nohu – sofistikované řešení spočívá v tom, že má každá lyže jinou barvu. A aby se lyže hned tak neomrzely, mají zároveň jinou barvu i skluznice. Portfolio značky Egoé move doplňují také sjezdové hůlky, stojany na lyže i stylové zimní čepice.
Zkrátka a dobře. Chcete-li na svahu zazářit nejen svým originálním sjezdovým stylem, ale také lyžařským vybavením, které má příběh, jedinečný design a bylo vyráběno ručně a s láskou, sáhněte po lyžích a vybavení značky Egoé move. Pro radost z pohybu na mrazivém vzduchu, pro radost z jízdy, pro radost z jednoduchosti.

www.egoe.eu

Showroom
Pobřežní 66
Praha 8 – Karlín

TEXT: Tereza Švecová | FOTO: archiv EGOÉ
Štítky