Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

Astoria – tradice, luxus, kvalita…

Astoria – tradice, luxus, kvalita…

| Publikováno 11. 10. 2019

ASTORIA Hotel & Medical Spa je neodmyslitelnou součástí lázeňského nitra Karlových Varů. Zaujme nejen svou jedinečnou polohou přímo naproti nádherné Mlýnské kolonádě, ale především se pyšní moderním léčebným zázemím skýtajícím klidnou atmosféru a příliv energie pro své klienty. Motivací pro tento hotel jsou spokojení hosté, kterým bude od 1. 1. 2020 nabídnut přechod na vyšší hotelový standard – úroveň 4* v centrální části Astoria.

Odpočinek od stresu
ASTORIA Hotel & Medical Spa je známý svou dlouholetou medicínskou historií a také jedinečnou polohou v absolutní blízkosti minerálních pramenů. Trvale a intenzivně se zaměřuje nejen na klasické lázeňské léčení klientů, ale v posledních letech své aktivity rozšířil i o krátkodobé relaxační pobyty zaměřené na duševní a fyzické osvěžení klientů bez výrazných zdravotních potíží, kteří bývají pouze vyčerpáni stresem a hektickým způsobem života.
Účinek individuálně sestaveného a odborně provedeného léčebného plánu včetně pitného režimu minerálních vod, dodržení dietního stravování a absolvování doporučeného pohybového režimu, na sobě klient začíná pociťovat už během několika dnů. Po ukončení pobytu odjíždí většina hostů domů s přáním brzy se zase vrátit. Často s sebou při návratu přivážejí své příbuzné a známé.

Kvalita a modernizace
Stabilní personál Medical Spa oddělení se skládá z více než 20 zaměstnanců: odborných lékařů, zdra­votních sester, rehabilitačních a lázeňských pracovníků. Kvalifikovaní maséři provádějí nejrůznější masáže včetně anticelulitidních, aroma, tuina a reflexních, oblíbené jsou i masáže na vodním lůžku HydroJet. V poslední době získává na oblibě i pobyt v příjemném prostředí nově zrekonstruovaného pracoviště oxygenoterapie a solné jeskyně. V blízké době plánuje Astoria rekonstrukci a doplnění wellness centra s bazénem o sauny, střídavé nožní koupele, odpočinkové a relaxační zóny.

3 otázky pro primářku hotelu a vedoucí úseku Medical Spa MUDr. Jaroslavu Krabcovou

Chtěla jste vždy studovat medicínu?
Studiem medicíny jsem si splnila svůj sen. Celý svůj profesní život jsem se věnovala karlovarským minerálním pramenům, balneologii, diabetologii a gastroenterologii a nikdy jsem svého rozhodnutí nelitovala.

Máte nějaké životní krédo?
Mými životními krédy jsou spokojená a plně funkční rodina a práce ve stabilním, odborně zdatném a korektním kolektivu.

Jaké máte plány do budoucna?
Svoji pracovní kariéru jsem započala a určitě i zakončím v Astorii. Zažila jsem tu nejrůznější změny a nyní se velmi těším na novou etapu díky rekonstrukcím a investicím do hotelu.

ASTORIA Hotel & Medical Spa
Vřídelní 92/21, 360 01 Karlovy Vary
+420 353 335 111 • info@astoria-spa.cz
www.astoria-spa.cz