Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Přejděte na začátek

Nahoru

Apartmány AP19

Apartmány AP19 AP19

| Publikováno 02. 12. 2019

Člen prestižního klubu Amazing Places (česky Kouzelná Místa) nejen v Česku, taktéž výherce soutěže v kategorii apartmány roku 2018

Apartmány AP19 jsou příjemnou novinkou Krušných hor. Nacházejí se v obci Pstruží v těsné blízkosti skiareálu Plešivec a cyklostezek, v krátké vzdálenosti od atraktivních míst, jako je lázeňské město Karlovy Vary či historické město Loket.
Z Apartmánů AP19 na Vás dýchne historie. Vznikly velmi zdařilou renovací domu z 19. století, splňují nízkoenergetické standardy a jsou přirozenou součástí okolní přírody. Stavba byla oceněna Ministerstvem pro místní rozvoj ČR v rámci Českého energetického a ekologického projektu 2016.
V hlavním zrekonstruovaném domě a přilehlé, znovu postavené stodole, najdete sedm nových designových prostorných apartmánů. Každý apartmán má svou vybavenou kuchyň. Na snídani se však vyplatí sejít do stylové společenské místnosti, kde se snídaně podávají formou À la carte, s čerstvou kávou a domácí bábovkou. Společenská místnost přímo vybízí ke strávení příjemného večera u krbu se sklenkou kvalitního vína nebo sektu od moravských vinařů a k ochutnávce malých dobrot z místních farem.V letních měsících se dá posedět na slunné terase.
V AP19 můžete využít i nevšední privátní wellness ve formě finské venkovní sauny, po které se zchladíte ve stylovém modřínovém sudu. Druhou nabízenou procedurou jsou bylinné koupele, kde si každý vybere svou bylinu a ponoří se do její vůně na celou hodinu. Spa se nachází v oddělené, klidné části areálu, s krásným výhledem do lesa. K jednotlivým procedurám se podává ta nejčistší krušnohorská voda.
V AP19 můžete vyzkoušet francouzskou přírodní kosmetiku L´Occitane. V apartmánech hosty čeká svěží citrusová řada Verbena a ve wellness úžasná řada Aromachologie s éterickými oleji.
V našem areálu se nachází prostorná zahrada, jejíž součástí je nevšední dřevěný domek s pohodlným posezením, vhodným pro odpočinek, s uklidňujícím výhledem do zeleně. Pro milovníky přírodního tepla je k dispozici stylové ohniště, které láká k opékání buřtů a k relaxaci při plápolajícím ohni.
Po celou dobu vašeho pobytu se o Vás bude starat milý personál, který se vynasnaží o maximální spokojenost každého hosta.

Apartmány AP19
www.ap19.cz
Pstruží 19 | Merklín – Pstruží
info@ap19.cz | +420 777 740 038